Diva(‘s) in Carré – On Tour
-
do 14 mrt ’1320:15Theaterzaal
-
vr 15 mrt ’1320:15Theaterzaal
La Bloemen ten voeten uit met nieuwe show
Speciaal voor het jubilerende Theater Carré schrijft Neerlands diva van deze tijd, La Bloemen, een unieke voorstelling voor alle Diva’s die ooit in het theater stonden. Van Bette Midler tot Adèle Bloemendaal en van Conny Stuart tot Marlene Dietrich. Ook kruipt ze in de huid van een aantal mannelijke grootheden zoals Freek de Jonge, Herman van Veen en Toon Hermans. Kortom, vrouwen en mannen die het allemaal verdienen om nog eens genoemd en geëerd te worden. En dat niet alleen in Carré, maar in alle theaters van Nederland.
Karin neemt de onvolprezen pianist Cor Bakker mee om deze klus gezamenlijk te klaren en alle kleuren van het theatrale palet langs te laten komen. Gecombineerd met een aantal ‘klassieke’ conferences uit de oude doos, wordt het een spannende en zeer veelzijdige avond.
Meet & Greet en DJ op 14 maart
Op 14 maart is er een DJ na afloop van de voorstelling en is er voor een select gezelschap een meet & greet met Karin Bloemen, aanmelden kan via info@theaterdeveste.nl
Persbericht september 2012:
Karin Bloemen heeft alle voorstellingen van haar tournee ‘Witte Nar’ uitgesteld. De voorstelling zou van januari tot en met juni 2013 in de Nederlandse theaters te zien zijn en wordt nu met een jaar verplaatst naar 2014. De reden is dat Karin door de onverwachte intensiteit van het afgelopen theaterseizoen nog niet ver genoeg is met de ontwikkeling van de nieuwe show om de artistieke kwaliteiten te kunnen waarborgen.
Karin komt met Cor Bakker naar Delft
In oktober speelt Karin samen met pianist Cor Bakker drie keer de voorstelling ‘Diva(‘s) in Carré’, speciaal gemaakt voor het 125 jarig jubileum van dit theater. In deze voorstelling brengt Karin een ode aan alle grote ‘diva’s’ die ooit in Carré stonden. Ter compensatie voor het uitvallen van de geplande tournee van ‘Witte Nar’ brengt Karin op 14 en 15 maart 2013 met Cor Bakker een voorstelling die gebaseerd is op ‘Diva(‘s) in Carré’ in Theater de Veste.